NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem doświadczonych przedsiębiorców, weteranów gospodarki odpadami i ekspertów technologii, którzy są pasjonatami recyklingu, gospodarki zamkniętego obiegu i efektywnego wykorzystywania zasobów. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych, zrównoważonych i opłacalnych technologii dla wyzwań związanych z globalnym problemem odpadów.

ADAM HAŃDEREK

CTO i założyciel Handerek Technologies
Zarząd i Administracja

Wynalazca i naukowiec posiadający równocześnie ponad 30-letnie doświadczenie jako przedsiębiorca w Polsce i Niemczech. Autor licznych patentów i wniosków patentowych oraz publikacji. Za swoje dokonania w zakresie technologii recyklingu otrzymał liczne nagrody. W latach 80-tych założył jedną z pierwszych w Polsce spółek z o. o. (PPUH Krylateks)…

SUSAN KIM-CHOMICKA

CEO i założyciel Handerek Technologies
Zarząd i Administracja

Przedsiębiorca z ponad 30-letnim doświadczeniem w różnych branżach, krajach i kulturach. Przez 7 lat pracowała w Nowym Jorku dla wielkich instytucji finansowych (m.in. dla Aetna Capital Management była odpowiedzialna za zarządzanie portfelem klientów w wysokości 500 milionów USD w aktywach emerytalnych – m.in. dla takich firm jak Mitsui, Mitsubishi czy Suitomo)…

WOJCIECH DEREJ

Zarządzanie operacyjne i kontroling
Zarząd i Administracja

Ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze dużych korporacji. Był odpowiedzialny za kontrolę, optymalizację i zarządzanie procesami w SABMiller – Kompanii Piwowarskiej. Pełnił funkcję wiceprezesa zarządu i dyrektora ds. finansów w strukturach grupy Kopex. Posiada kompetencje w zakresie finansów operacyjnych, budżetowania i raportowania. Zgromadził bogatą wiedzę w zakresie innowacji ekologicznych w UE oraz gospodarki obiegu zamkniętego (circular economy).

AGNIESZKA ŁUSZCZ

Zarząd i Administracja

Jest odpowiedzialna za sprawy administracyjne, płatności, księgowość.
mgr filologii polskiej i resocjalizacji.

MACIEJ KOWALCZYK

Specjalista ds. sterowania procesu i analizy danych  
Badania i Rozwój

Od 15 lat działa w branży gospodarki odpadami i recyklingu w Polsce i Niemczech. Posiada duże doświadczenie w zakresie prac badawczo-rozwojowych, norm TUV i UDT, automatyzacji i sterowania procesów oraz depolimeryzacji termokatalitycznej. Współpracuje z Adamem Hańderkiem od 12 lat, jest projektantem założeń techniczno- technologicznych i współtwórcą wniosku patentowego.

JAN KIRAGA

Koordynator procesu technologicznego oraz marketing i PR
Badania i Rozwój

Zdobył bogate doświadczenie w projektach badawczo-rozwojowych dot. projektowania i budowy nowych maszyn i urządzeń do termo-katalitycznego i mechanicznego recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych. Od 6 lat współpracuje z Adamem Hańderkiem i jest współtwórcą wniosku patentowego. Ma też 10-letnie doświadczenia zawodowe w obszarze marketingu i PR.

ARKADIUSZ CHMIELNIK

Specjalista ds. wdrażania technologii produkcji  
Badania i Rozwój

Ekspert z 10-letnim doświadczeniem we wdrażaniu nowych technologii produkcji oraz optymalizacji procesu produkcji poprzez projektowanie, nadzór nad montażem oraz uruchamianie linii technologicznych. Specjalista ds. instalacji depolimeryzacji. Dla kilku firm wykonywał projekty dotyczące m.in. pirolizy opon czy zagospodarowania i przetwarzania odpadów z tworzyw sztucznych.

MAREK Gierej

Specjalista ds. projektowania i techniki wytwarzania  
Badania i Rozwój

Odpowiada za projektowanie i nadzorowanie wykonania elementów i części prototypów urządzeń i instalacji oraz sposobu ich serwisowania. Wcześniej pracował m.in. dla PGNiG Termika, TRW Automotive, Burnus-Hychem (w Niemczech), TDM Electronics S.A. oraz Technologie Recyklingu Adam Hańderek. 

DORADCA BIZNESOWY I INWESTOR

CHRISTOPHER KIM

Doradca biznesowy

Anioł biznesu, były Dyrektor i główny radca prawny – Szef Międzynarodowego Działu Prawnego Facebooka, były zastępca głównego doradcy prawnego w Google i w Yahoo